Opět trénujeme + Nový rezervační systém

Milí capoeristé, rodiče. Od 3.12.2020 můžeme opět trénovat. Bohužel, kvůli mimořádným protiepidemickým opatřením vlády je kapacita tělocvičny omezena na maximálně 10 lidí a je nutné cvičit s rouškami. Díky těmto omezením zavádíme rezervační systém na tréninky, který najdete v nabídce vpravo (na mobilních zařízeních úplně dole) a na odkazu níže. Trénujeme jako vždy v pondělí a čtvrtek. Kapacita je 9 osob na 16:00 a 9 osob na 17:00. Děti a začátečníci se prosím přednostně hlaste na 16:00, dospělí a pokročilí pak na 17:00.

Rezervační systém je jednoduchý, vyberete si datum tréninku a čas. U času pak v závorce vidíte počet volných míst na daném tréninku. Následně vyplníte jméno a email a rezervaci odešlete. Je nutný souhlas se zpracováním osobních údajů. Povinné informace o ochraně osobních údajů najdete v patičce webu, nebo kliknutím na souhlas v rezervačním formuláři.

Náš rezervační systém má bohužel několik omezení:

  • Po odeslání rezervace již není možné rezervaci zrušit. Dobře si tedy před odesláním zkontrolujte, zda sedí datum a čas tréninku. Také vás prosíme, abyste se zbytečně nehlásili na tréninky dlouho dopředu. V případě, že budete potřebovat rezervaci zrušit napište email na rezervace@vemcamara.cz, popřípadě zavolejte trenérovi klubu a my ji zrušíme.
  • Z důvodu technického omezení systému je možné se přihlásit několikrát na stejný trénink, proto Vás prosíme, abyste se na každý trénink přihlásili pouze jednou. V opačném případě zabíráte místo ostatním. Duplicitní rezervace se budeme snažit průběžně mazat.
  • Po odeslání rezervace nebudete vyrozuměni e-mailem. Ačkoli to systém umožňuje, rozhodli jsme se tuto funkci nevyužít a nebudeme vás zbytečně bombardovat e-maily.

Systém jsme poctivě testovali a  věříme, že se nám podařilo vše odladit. Přesto se můžou vyskytnout problémy, překlepy, či chyby technického rázu. Pokud se s nějakým problémem setkáte napište nám na admin@vemcamara.cz. Budeme rádi za zpětnou vazbu.

Těšíme se na vás 💖

Rezervační systém zde